Deputetët kërkuan ndihmë në spitale private

Autori:Gazeta Fjala

Ndonëse është paralajmëruar se dy deputetet e Partisë Demokratike të Kosovës, Blerta Deliu dhe Flora Brovina janë dërguar në QKUK, nuk po del të jetë e vërtetë.

Zyrtarë të Qendrës Klinike Universitare kanë konfirmuar për “Zërin” se në emergjencë nuk gjendet asnjë deputetë i Kuvendit të Kosovës.

Ndërkohë, sipas disa burimeve, Brovina dhe Deliu janë dërguar në njërin prej spitaleve private në Prishtinë./Express

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deputetet-kerkuan-ndihme-ne-spitale-private/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala