Deputetët fillojnë të hyjnë në Kuvend

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputetët të Kuvendit të Kosovës kanë filluar të hyjnë në Kuvend, ku pritet të fillojë së shpejti seanca për ratifikimin e Projektligjit për Marrëveshjen e Stabilizim-Asocimit.

Në Kuvend, ndodhen deputetët e Listës serbe dhe disa të opozitës, edhe pse patën paralajmëruar bojkotimin e seancës.

Në këtë seancë pritet të jetë e pranishme edhe presidentja e vendit, Atifete Jahjaga. /Telegrafi/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deputetet-fillojne-te-hyjne-ne-kuvend/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala