Deputetët e PDK-së mblidhen për të mbajtur takim

Autori:Gazeta Fjala

Deri sa është raportuar se administrata e Kuvendit të Kosovës është larguar nga objekti, deputetët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), janë mbledhur të pashqetësuar për të mbajtur mbledhjen e grupit parlamentar të kësaj partie.

Deputeti Bekim Haxhiu ka postuar një foto ne rrjetin social Facebook, ku shihet një pjese e grupit parlamentar të PDK-së duke u bërë gati për mbledhje, raporton Gazeta Fjala.

“Po fillojmë mbledhjen e Grupit Parlamentar,” ka njoftuar Haxhiu./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deputetet-e-pdk-se-mblidhen-per-te-mbajtur-takim/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala