Deputetët e PDK-së vendosin të votojnë pro Speciales

Autori:Avdyl Pajaziti

Edhe pse disa nga PDK ishin kundër Speciales, gjë e cila ka shkaktuar përleshje brenda partisë, tani ata janë dakorduar që në saeancën e javës së ardhshe kur do dal në votim Specialja ata do të jenë pro saj, transmeton Gazeta Fjala.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deputetet-e-pdk-se-do-te-votojne-pro-speciales/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala