Deputetët e opozitës të parët në sallë

Autori:Gazeta Fjala

Deputetët e tri partive opozitare kanë nisur të futen në sallën e Kuvendit.

Tre liderët e VV-së, AAK-së dhe Nismës më herët kanë mbajtur një takim për të marrë një vendim për hapat e ardhshëm në seancë.

Për t’u futur në sallë, deputetët kanë kaluar masa të rrepta të sigurisë.

Në sallë kanë nisur të hyjnë edhe deputetët e pozitës.

Pas takimit, Visar Ymeri, kryetari i VV-së, ka thënë se opozita do ta vazhdojë bllokadën në Kuvend.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deputetet-e-opozites-te-paret-ne-salle/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala