Deputetët e opozitës nuk po lejohen të hyjnë në sallë

Autori:Avdyl Pajaziti

Sigurimi i Kuvendit të Kosovës ka bllokuar kalimin për deputetët e opozitës dhe nuk po i lejon atë të shkojnë drejtë vendet ku gjenet salla e improvizuar.

Forca të sigurimit janë vendosur gjithandej, ndërsa deputetët e pozitës tashmë veç gjenet në sallën e improvizuar.

Zhvendosja e deputetëve ka ndodhur pasi që deputetët opozitarë hodhën gaz lotsjellës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deputetet-e-opozites-nuk-po-lejohen-te-hyjne-ne-salle/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala