Deputetët e opozitës nuk lejohen të hyjnë në sallën e improvizuar të Kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Ndërkohë që ka filluar mbajtja e seancës në një sallë të improvizuar Deputetët e opozitës nuk po lejohen të hyjnë aty. Kjo sallë ndodhet në katin e katërt ku pritet të vazhdojë seanca e ndërprerë pak më herët.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deputetet-e-opozites-nuk-lejohen-te-hyjne-ne-sallen-e-improvizuar-te-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala