Deputetët e opozitës nuk e lëshojnë sallën kryesore të Kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Ndërkohë që deputetët e pozitës kanë lëshuar sallën e Kuvendit të Kosovës dhe janë nisur për në një sallë të improvizuar, partitë opozitare po qëndrojnë në sallën kryesore të Kuvendit transmeton Gazeta Fjala.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deputetet-e-opozites-nuk-e-leshojne-sallen-e-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala