Deputetët e Opozitës Bllokojnë Foltoren e Kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Deputetët e opozitës e kanë nisur seancën duke bllokuar foltoren e Kuvendit, siç edhe kishin paralajmruar më heret.

Situata paraqitet tepër e tensionuar ekziston frika për konfrontim fizik në Kuvendin e Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deputetet-e-opozites-bllokojne-foltoren-e-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala