Deputetët e AAK-së tentojnë të hyjnë në Gjykatë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputetët e AAK-së kanë tentuar të hyjnë brenda në Gjykatë për të marrë informata në lidhje me deputeten e arrestuar Donika Kadaj-Bujupi, mirëpo një gjë e tillë nuk është lejuar nga sigurimi.

Kadaj-Bujupi është arrestuar sot në mëngjes nga Policia në shtëpinë e saj me urdhër arrest të Gjykatës Themelore të Prishtinës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deputetet-e-aak-se-tentojne-te-hyjne-ne-gjykate-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala