Deputetët e AAK-së nderojnë Beg Rizaj

Autori:Avdyl Pajaziti

Homazhe për Beg Rizajn, i vrarë në Kumanovë, kanë bërë edhe deputetët e AAK-së, Dat Haradinaj, Donika Kadaj-Bujupi, Pal Lekaj, Time Kadriaj dhe Bali Muharremaj.

Në homazhe është parë edhe aktori Çun Lajçi i cili pas rënies së Begut në Kumanovë i ka kushtuar poezi dhe këngë.

cun lajci

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deputetet-e-aak-se-nderojne-beg-rizaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala