Deputetët dhe liderët e opozitës sërish ja mësyjnë sheshit (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Pas ndërhyrje së Policisë, kur protestuesit po dëmtonin objektin e Qeverisë, deputetët e Kuvendit, liderët e subjekteve e edhe kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ndodhen në një nga rrugicat e sheshit.

12312

123123

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deputetet-dhe-lideret-e-opozites-serish-ja-mesyjne-sheshit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala