Deputetë të AAK’së shkojnë te Pallati i Drejtësisë për ta mbështetur Donikën (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Tashmë kanë nisur të mblidhen te Pallati i Drejtësisë në mbështetje të koleges së tyre të arrestuar Donika Kadaj Bujupi
Deri më tani, te Pallati i Drejtësisë kanë shkuar deputetja Time Kadriaj, Teuta Haxhiu, Jahja Lluka, Ahmet Isufi dhe asistenti i Donikës Argjend Zejnaj.

Ata kanë hyrë brenda ndërtesës. Time Kadriaj ka thënë se po hyjnë vetëm –për të marrë informacione.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deputete-te-aakse-shkojne-te-pallati-i-drejtesise-per-ta-mbeshtetur-doniken-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala