Dëmtohet vetura e Ministrisë së Mjedisit

Autori:Avdyl Pajaziti

Një person ka raportuar dje në polici në Prishtinë se nga persona të panjohur është dëmtuar xhami i veturës së Ministrisë së Mjedisit.

Policia po heton rastin.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/demtohet-vetura-e-ministrise-se-mjedisit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala