Delawie: Veprime të tilla, rrezikojnë të ardhmen e Kosovës

Autori:Gazeta Fjala

Ambasadori i ShBA’së në Kosovë Grek Delawie ka komentuar pas situatës të krijuar në vend.

“Gazi lotsjellës dhe dhuna ne Parlament, vVeprime të tilla rrezikojnë të ardhmen e Kosovës”, ka thënë Grek Delawie përmes një postimi në Twitter transmeton Gazeta Fjala.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/delawie-veprime-te-tilla-rrezikojne-te-ardhmen-e-kosoves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala