Delawie: Krenar që jam në krah të deputetëve që, edhe përkundër gazit, i shërbejnë popullit

Autori:Gazeta Fjala

Ambasadori Amerikan në Kosovë, Greg Delawie, ka përgëzuar deputetët e pozitës të cilët tha se punuan në shërbim të popullit të Kosovës edhe përkundër gazit lotsjellës.

“Jam krenar që jam në krah të deputetëve të Kuvendit të Kosovës të zgjedhur në mënyrë demokratike derisa ata përballen me gazin lotsjellës për t’i shërbyer popullit të Kosovës”, ka thënë Delawie në një postim në Twitter.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/delawie-krenar-qe-jam-ne-krah-te-deputeteve-qe-edhe-perkunder-gazit-i-sherbejne-popullit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala