Delawie i kënaqur me protestën paqësore

Autori:Avdyl Pajaziti

Ambasadori amerikan Greg Delawie është shfaqur i lumtur që protesta e së mërkurës ka kaluar e qetë.

“Më vjen mirë që pash një ditë të bukur të pavarësisë dhe që protestat ishin paqësore” ka shkruar Delawie në Twitter.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/delawie-i-kenaqur-me-protesten-paqesore/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala