Autori:Zekirja Shabani

“Qytetarët po vetëdijësohen që pa angazhimin e të gjithëve nuk do të ndodh ndryshimi në Kosovë. Prej themelimit të kësaj qeverie ka humbur shpresa se do të zhvillohet ekonomia e vendit, që do të shtrihet sovraniteti, që do të zvogëlohet papunësia, etj”, Driton Çaushi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deklaratã«/8425/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala