Autori:Zekirja Shabani

“Më krizën e migracionit në të cilën kemi kaluar, është bërë shumë e qartë se ekzodi i më shumë se 5 për qind të popullësisë së Kosovës në vetëm pak muaj, e përcjellë me greva dhe protesta,…është një mungesë e opitimizmit, një mungesë e ndjenjëse se ka perspektivë ekonomike në vend”,Jan Peter Olters.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deklaratã«/7792-2/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala