Autori:Avdyl Pajaziti

Rënia me 60 për qind e çmimit të naftës është si pasojë e rritjes së ofertës. Kjo rënie do të ketë impact direkt në rritjen ekonomike prej 0.3 deri ne 0.7 për qind këtë vit dhe 0.4 deri në 0.8 për qind vitin e ardhshëm. Olivier Blancgard, FMN

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deklaratã«/622/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala