Autori:Avdyl Pajaziti

“Autoritete e kanë gjet një labirinth në gjykata për ti ikur pagesës së gjobave. Gjykata nuk po i shikon siç duhet vendimet tona dhe i hedhe poshtë vendimet e OSHP-së. Vetëm disa autoritete paguajnë gjoba”, Hysni Hoxha, kryetarë i OSHP.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deklaratã«/5287/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala