Autori:Zekirja Shabani

“Unë nuk mendoj se në shekullin XXI dikush i cili merr një pagë 300 euro duhet të bëjë familje shtatë anëtareshe. Ai duhet t’i dijë kapacitetet e tij. Ai po e merr në qafë një fëmijë dy ose tre vjeçar”, Blerand Stavileci.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deklaratã«/3852/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala