Autori:Avdyl Pajaziti

“Nga  analizat  e  bëra,  borxhet  më  të  vjetra  se  6  vjet  (përfshijnë periudhën 2000-2006) kanë arritur në vlerën 104 milion €. Kjo shumë e borxhit është bërë ligjërisht e pa mbledhshme. Ndërsa borxhet kritike që gjatë vitit 2012 kanë kaluar në borxhe më të vjetra se 6  vite janë 22 milion euro”, thuhet në raportin e ZAGJ të vitit 2012.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deklaratã«/2249/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala