Autori:Zekirja Shabani

Ne kemi pasur raste kur konsumatorët kanë shfaqur ankesat e tyre për përmbajtje të produkteve që konsumojnë. Edhe pse ky numër është duke u zvogëluar shkaku i mos ndërmarrjes së masave nga institucionet. Jemi në dijeni se ka produkte që në përmbajtje kanë mishin e derrit apo prodhime të tij e që konsumatorëve nuk u bëhet me dije”, Selatin Kaçaniku.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deklaratã«/1922/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala