Autori:Avdyl Pajaziti

“Nuk mund t’i shihja fëmijët e vegjël pa nënë, pa babë, të hendikepuar mendërisht teksa ushqeheshin në kontejnerë çdo ditë. Duhet të bëja diçka për ta”, Resmije Krasniqi, gruaja që kujdeset për 13 jetim

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deklaratã«/1709/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala