Deda- Thaqit:  Je duke e përçarë popullin me deklaratat e juaja

Autori:Gazeta Fjala

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Ilir Deda ka thënë se situate e krijuar në Kuvendin e Kosovës nuk është në dëm të Kosovës. Ai I është drejtuar zv-kryeministrit se po e përçanë popullin.

“Jeni duke e përçarë popullin me deklaratat e juaja”, ka thënë Deda, shkruan Gazeta Fjala.

“Inatet e njëri tjetrit nuk I bëjnë mirë Kosovës. A mundemi ne që të paktën për një minutë të zhvishemi nga pozitat partiake. Ne sot kemi hyrë në fazën më të rrezikshme të sundimit të shtetit tonë”

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deda-thaqit-je-duke-e-percare-popullin-me-deklaratat-e-juaja/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala