Deda: Thaçi e Mustafa s`do të qeverisin deri më 2018

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje ka shkruar në një postim në llogarinë e tij në Facebook se Thaçi e Mustafa nuk do të qeverisin deri më 2018, e zgjedhje të parakohshme do të ketë.

” Ata i kanë dy mundësi: 1. Të shkojmë në zgjedhje me marrëveshje, 2. Të shkojmë në zgjedhje pa marrëveshje. Por, në zgjedhje do të shkojmë. Këtë e dijnë edhe ata. Ndryshimi do të ndodhë, shumë më shpejtë se sa që mendohet” ka shkruar Deda.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deda-thaci-e-mustafa-sdo-te-qeverisin-deri-me-2018/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala