Deda: Me arrestimin e Kurtit thellohet më shumë kriza politike

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Ilir Deda, ka shkruar një status në lidhje me arrestimin e Kurtit dhe aktivistëve të tjerë të Lëvizjes Vetëvendosje.

Lexoni shkrimin e plotë të Dedës:

“Me polici e arrestime nuk zgjidhet kriza politike. Arrestimi i Albinit pa zgjidhje politike të problemit politik e thellon këtë krizë edhe më shumë. Një ditë do të ketë zgjidhje, shpresoj që nuk do të paguajmë çmim të madh”, ka shkruar Deda në Facebook.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deda-me-arrestimin-e-kurtit-thellohet-me-shume-kriza-politike/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala