Deda: Arrestimi i Albinit i kontribuon tensionimit të situatës në Kosovë

Autori:Avdyl Pajaziti

“Arrestimi i Albinit i kontribuon tensionimit të situatës në Kosovë. Për fat shumë të keq, spiralja e dhunës po merr hov.
Në vend se të përpiqen ta mbajnë të burgosur, Isa Mustafa e Hashim Thaçi duhet ta lirojnë Albinin dhe menjëherë të ulen në tavolinë me Visarin, Ramushin e Fatmirin dhe ta gjejnë zgjidhjen për krizën politike në shtet. Në të kundërtën shkuam posht’ të gjithë së bashku!”, ka shkruar Ilir Deda ne Facebook.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deda-arrestimi-i-albinit-i-kontribuon-tensionimit-te-situates-ne-kosove/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala