De Biasi lutet në Kishë para ndeshjes me Armeninë (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Tekniku Italian tashmë më nënshtetësi shqiptare i Kombëtares shqiptare Giani de Biasi pak orë para sfidëns së radhë me Armeninë ka zgjedhur të lutët në Kishë. A1 Report sjell pamje të momenteve kur timoninieri i kuqezinjve ndodhet në meshë në një nga kishat e qytetit të Elbasanit.

Sakaq vetëm 2 ditë më parë 13 futbollistë të kombëtares Kuq e zi u falën në xhami, teksa këto veprime tregojnë edhe një herë se harmonia fetare mbetet një nga tiparet dalluese të kombit tonë.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/de-biasi-lutet-ne-kishe-para-ndeshjes-me-armenine-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala