David Cameron, “I believe I can fly”

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeministri Anglez, David Cameron, është parë në rrugët e Londrës duke shëtitur me birrë në dorë, dhe i hipur në shportë për blerje.

Siç duket ai po e feston rizgjedhjen si Kryeministër i Anglisë, pasi që me 7Maj ai ka fituar zgjedhjet elektorale të mbajtura në Britaninë e Madhe.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/david-cameron-i-believe-i-can-fly/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala