Dardan Sejdiu: Nuk kemi aktivistë për protestë

Autori:Avdyl Pajaziti

Pas arrestimit të ish-liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurti, me afro 100 aktivistë të tjerë, kjo parti ka hequr dorë nga protesta për sonte, pasi siç ka thënë nënkryetari i Komunës së Prishtinës, Dardan Sejdiu, janë arrestuar të gjithë aktivistët.

“Protesta ka përfunduar se janë arrestuar të gjithë aktivistët”, ka thënë Sejdiu për medie./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/dardan-sejdiu-nuk-kemi-aktiviste-per-proteste/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala