Danimarka i ka premtuar shpërblim Armenisë në qoftë se e mund Shqipërinë

Autori:Avdyl Pajaziti

Danimarka i ka premtuar premi skuadrës së Armenisë në rast se e mposhtin Shqipërinë.

Sipas mediave armene, që kanë zbuluar gjithçka, ka pasur edhe një takim me drejtuesit e federatës armene, me ndërmjetësinë e një biznesmeni të lindur në Danimarkë, por me origjinë armene, transmeton Zëri.

Natyrisht, nuk dihet saktësisht për çfarë është biseduar në atë takim, por është e qartë që edhe Danimarka ka shumë interes që Armenia të mos humbasë dhe flitet se premtuar një super premio, për të ndalur Shqipërinë.

– See more at: http://lajmi.net/danimarka-i-ka-premtuar-shperblim-armenise/#sthash.VuCklegd.dpuf

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/danimarka-i-ka-premtuar-shperblim-armenise-ne-qofte-se-e-mund-shqiperine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala