Çollaku raporton për MSA-në

Autori:Avdyl Pajaziti

Ministri i Integrimit Evropian Bekim Çollaku do të raportojë sot në komisionin për integrime Evropiane për marrëveshjen e Stabilizim Asociimit.

Në këtë mbledhje merr pjesë edhe shefi i zyrës së BE-së në Kosovë, Samuel Zhbogar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/collaku-raporton-per-msa-ne/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala