Çollaku raporton për MSA-në para komisionit për Integrime Evropiane

Autori:Avdyl Pajaziti

Komisioni për Integrime Evropiane takohet sot me përfaqësuesin e BE-së në Kosovë, Samuel Zhbogar me ç’rast ministri i Integrimit Evropian, Çollaku, do të raportojë për Marrëveshjen e Stabilizim Asociimit./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/collaku-raporton-per-msa-ne-para-komisionit-per-integrime-evropiane/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala