Çollaku nga takimi për vizat: Të gjitha rekomandimet janë përmbushur

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeministri Isa Mustafa sot ka zhvilluar një takim me ministrat përgjegjës për përmbushjen e tetë rekomandimeve të fundit për liberalizim të vizave.

Ministri i Integrimit Evropian, përmes një postimi në Twitter, duke shpërndarë foto të takimit, ka thënë se të gjitha rekomandimet janë përmbushur, dhe se procesi do të përmbyllet shumë shpejtë.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/collaku-nga-takimi-per-vizat-te-gjitha-rekomandimet-jane-permbushur/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala