Çka po ndodhë në Paris, shikojeni LIVE

Autori:Avdyl Pajaziti

Dy të dyshuar janë duke u gjuajtur nga policia franceze në një operacion anti- terror i cili po vazhdon në perfidi të veriut të Parisit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/cka-po-ndodhe-ne-paris-shikojeni-live/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala