Çitaku takon zyrtarë të lartë amerikan (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Ambasadorja e Kosovës në Uashington Vlora Çitaku ka postuar disa foto në “Facebook” ku shihet me disa zyrtarë të lartë të Qeverisë Amerikane.

Ajo ka takuar shefin e diplomacisë Amerikane, John Kerry.

Çitaku ishte e ftuar në një darkë të organizuar nga ‘Foreign Policy’ ditë më parë.

Image
Image
Image

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/citaku-takon-zyrtare-te-larte-amerikan-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala