Çfarë pritet nga iPhone i ri

Autori:Avdyl Pajaziti

Iphone 6 dhe 6 Plus kanë thyer rekorde në shitje, por Apple nuk po e lë me kaq. Një analizë nga Citi, tregon se çfarë mendojnë analistët e saj për iPhone-n e ri:

  • Do të ketë 2 telefona – sërish.
  • Ekran më i mirë.
  • Shtypja e fuqishme – kjo tregon se sa fort po e shtyp ekranin përdoruesi i saj.
  • Spektër më i lart i sistemit.
  • Kamerë e ridizajnuar.
  • Mbështjellje më të mirë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/cfare-pritet-nga-iphone-i-ri/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala