Celulari i jashtëzakonshëm i Obamës që s’mund të përgjohet

Autori:Avdyl Pajaziti

Obama ka ne perdorim nje celular ”Blackberry”, i cili eshte krijuar enkas per shefin e shtepise se bardhe.

Ai nuk mund te pergjohet, nderkohe ai mund te pergjoje cdo numer telefoni qe ju i shfaqni ne ekran.

Jo vetem kaq, por Obama mund te marre informacione ne kohe reale per kedo dhe per cfaredo gjeje ne bote, pasi nje aplikacion i lidhur direkt me zyrat e FBI, ben te mundur plotesimin e te gjitha te dhenave sekrete per presidentin e SHBA!

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/celulari-i-jashtezakonshem-i-obames-qe-smund-te-pergjohet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala