Caktohen datat e seancave për Limajn dhe të tjerët

Autori:Avdyl Pajaziti

Trupi gjyqësor pas pushimit vendosi që kjo aktakuzë nuk është e re dhe për këtë edhe vazhdoi seanca në të cilën u caktuan seancat gjyqësore të radhës.

Ata kanë vendosur që seancat gjyqësore të mbahen më datën 18 nëntor, duke filluar nga ora 10:00, pastaj më 19 nëntor nga ora 10:45, më 26 nëntor nga ora 9:00.

Seanca gjyqësore do të ketë edhe me datë 3, 4, 9, 10, 11, 14 dhe 16 dhjetor nga ora 10:00.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/caktohen-datat-e-seancave-per-limajn-dhe-te-tjeret/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala