Byrek e jogurt për protestuesit (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Kanë kaluar më shumë se pesë orë që kur protestuesit e opozitës janë duke qëndruar jashtë objektit të Kuvendit të Kosovës. Ata janë duke u shërbyer nga aktivist me byrek e jogurt përderisa seanca e Kuvendit është duke vazhduar brenda salles së Kuvendit./GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/byrek-e-jogurt-per-protestuesit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala