Burrat me mustaqe dalin në shesh

Autori:Zekirja Shabani

Burrat me mustaqe edhe këtë përvjetor të Festës së Flamurit kanë dalë në sheshin kryesor në Prishtinë. Në mënyrë simbolike ata kanë parakaluar, tashmë tradicionalisht, dhe kanë bërë fotografi pranë shtatores së heroit kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/burrat-me-mustaqe-dalin-ne-shesh/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala