Buqeta më e madhe e trëndafilave në botë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një person i dashuruar çmendurisht i dërgoi të dashurës së tij një buqetë me 1 mijë trëndafila.

Ky Romeo, emri i të cilit nuk dihet, ia dërgoi lulet mikeshës së tij në Tashkent, në juglindje të Uzbekistanit.

Për të dërguar buqetën u desh një kamion.

Në fakt lulet nuk futeshin në apartament, por mbetën jashtë.

Nuk dihet se si ka reaguar vajza, por mësohet se buqeta ka kushtuar rreth 3500 euro.

PAY-1000-red-and-white-roses

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/buqeta-me-e-madhe-e-trendafilave-ne-bote-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala