Bunarët e Shpendit në qendër të Prishtinës (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Dhjetëra gropa qëndrojnë të hapura tash e disa javë në rrugët kryesore të Prishtinës. Askush nuk intervenoi që ato të mbulohen, përkundër motit të përshtatshëm në fund të janarit.

Gazet Fjala sjellë disa gropa në qendër të kryeqytetit, të cilat janë dhjetëra centimetra të thella.

I rekomandojmë kryetarit Shpend Ahmeti, pasi është shumë i zënë me rrjetet sociale dhe shumë i zotin në përdorimin e teknologjisë informative, t’i mbulojë gropat përmes Adobe Photoshop. Mund t’i zbukurojë si t’ia dojë qejfi.

gropa2 gropa3 gropaa3 gropa4 gropaa4 gropa5 gropa6

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bunaret-e-shpendit-ne-qender-te-prishtines-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala