“Bukë e krimb”! (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Cilësia e higjienës së produkteve ushqimore mbetet tejet e ulët në vendin tonë.

E këtë e sqaron më mirë kjo fotografi, ku shihet krimbi në bukë.

Qytetarët vazhdimisht pohojnë se në gjërat ushqimore nuk ka kujdes dhe cilësi të duhur për konsumatorin.

Në këtë fotografi të dërguar nga një lexues i Zeri.info shihet se si buka përbrenda përmbanë krimb.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/buke-e-krimb-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala