Bujupi bën ‘copë e grimë’ projektligjin për Specialen

Autori:Avdyl Pajaziti

Donika Kada Bujupi, nga radhët e AAK-së, në prani të mediave si shenjë pakënaqësie e ka bërë ‘copë e grimë’ projektligjin për Gjykatën Speciale.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bujupi-ben-cope-e-grime-projektligjin-per-specialen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala