Breshri mbulon Skenderajn (Video)

Autori:Gazeta Fjala

Të reshura breshëri janë duke ndodhur në komunën e Skenderajt, shkruan lajmi.net

Në disa video të dërguara nga një lexues i lajmi.net, shihen kokrra të mëdha të reshjeve të dendura të breshrit. Ky intensitet ka zgjatur rreth 10 minuta.

Këtë javë është parashikuar mot me shi dhe vetëtima nga Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Edhe javën e kaluar në Kosovë pati reshje të mëdha të shiut, të cilat shkaktuan edhe vërshime

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/breshri-mbulon-skenderajn-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala