Breshër në Pejë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në qytetin e Pejës është duke rënë breshër i madh.
Policia e Kosovës nuk ka raportuar për ndonjë dëm të shkaktuar nga ky breshër.
Janë qytetarët ata që kanë deklaruar se nga rënia e vazhdueshme e breshrit, janë dëmtuar makinat e tyre të parkuara nëpër rrugët e qytetit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bresher-ne-peje-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala