Brenda një ore vendoset për Kadaj-Bujupin

Autori:Gazeta Fjala

Seanca në Gjykatën Themelore ku pritet të merret vendimi për masën e paraburgimit ose jo të Deputetes Donika Kadaj-Bujupi, ka filluar që nga ora 13:30 dhe është duke vazhduar.

Brenda një ore pritet vendimi i Gjykatës nëse do ta aprovojnë kërkesën e prokurorisë për masën e paraburgimit ndaj deputetes Donika Kadaj-Bujupi.

Këtë e ka konfirmuar për Gazetën Express, Avokati Arianit Koci

Ndryshe Prokuroria ka kërkuar masën e paraburgimit për një afat prej 30 ditësh.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/brenda-nje-ore-vendoset-per-kadaj-bujupin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala